Avril Lavinge Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Super Avrıl Fan Sende Bizden Olmak İçin Önce Üye oL !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avril Düğün Hakkında Konuşuyor

3 posters
YazarMesaj
~MéLoSh~
Co-Admin.
~MéLoSh~

Ruh Halin ? : Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Bilgipkzh8ge9
Müzik ? : Rock

Karekterin
Çalışkanlık:
Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Left_bar_bleue100/100Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Empty_bar_bleue  (100/100)

Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Avril Düğün Hakkında Konuşuyor   Avril Düğün Hakkında Konuşuyor EmptyPerş. Ağus. 14, 2008 2:55 am

Avril Talks About her Wedding Day The bride’s day started with a massage, followed by hair and make-up. “I had junk food at the hotel – sandwiches and french fries,” Lavigne recalled. “I didn't eat very much. I had a little. I had some tuna.”
gelinin günü masajla başladı saç ve makyajla devam etti "otelde abur cubur yedim-sandviçler ve fransız yemekleri" lavigne hatırlattı "çok fazla yemedim. birazcık. birazcık tonbalığı."

She arrived at the private estate in Montecito, California, in the back of a vintage Rolls Royce. More than two dozen paparazzi were gathered outside (two photographers were taken away by police for allegedly trying to crash the wedding).

rolls royce'un arka koltuğunda montecito california'daki özel malikaneye geldi. iki düzineden fazla paparazzi dışarıda toplandı (iki fotoğrafçı düğüne izinsiz girmeye çalıştıkları için polis tarafından götürüldü)

Behind the gates, about 100 friends and family members were gathered under a bright sky as temperatures hovered in the mid-80s. Among the guests were Lavigne’s parents John and Judy and her siblings Michelle and Matthew. Whibley’s mother Michelle was also there.

kapıların arkasında, dereceler 80fahrenaytı gösterirken 100e yakın aile dostu ve aile üyeleri açık gökyüzünün altında toplandı.davetlilerin arasında lavigne'in ebeveynleri john ve judy ve kardeşleri michelle ve matthew da vardı. whibley'in annesi michelle de oradaydı.

"I had my mom, my sister and my grandma come in and help me put my dress on," Lavigne said. "I wanted it to be very traditional."

"annem, kızkardeşim ve büyükannem gelip bana giyinmemde yardım ettiler" dedi lavigne " çok geleneksel olmasını istedim"

Lavigne's 18-year-old sister caught the bouquet.

lavigne'in 18 yaşındaki kızkardeşi buketi tuttu.

Lavigne and Whibley were married in front of an awning of white flowers. They wrote their own vows and exchanged them in private following the service.

lavigne ve whibley beyaz çiçekli tentenin önünde evlendiler. kendi yeminlerini yazdılar ve onu izleyen özel bir servisle değiştirdiler.

As they walked back up the aisle as a married couple, guests tossed rose petals.

geçitten evli bir çift olarak geçerlerken davetliler onları gül yaprağı yağmuruna tuttular.

"I'm used to going on stage and stuff but this was totally different," Lavigne told ET Canada host Cheryl Hickey. "It was more exciting. It was the biggest moment of my life."

"sahneyi herzaman çok kullandım ama bu tamamen farklıydı" lavigne kanada muhabirine böyle söyledi "çok heyecan vericiydi, hayatımın en büyük dakikalarının başlangıcıydı"

“It was huge, probably four tiers, maybe five, I didn't count,” said Lavigne. “I fed myself and he fed himself, but we wrapped our arms around each other.”

"pasta çok büyüktü 4 veya 5 katlıydı sayamadım" dedi lavigne "ben kendim oda kendisi yedi ama kollarımızı birbirine dolandırarak yedik"

“He was talking about when Deryck first met me, the first day he told Steve that he was in love with me...and he just told some
cute stories.”

"deryck ilk kez onunla tanıştığı andan bahsediyordu ilk gün steve'e deryck bana aşık demiş...ve bazı şirin hikayeler anlatmış.

Whibley removed Lavigne’s garter and tossed it into the crowd, where it was caught by one of his male friends.

whibley lavigne'in jartiyerini çıkarttı ve kalabalığa doğru fırlattı, bunu yakalayan erkek arkadaşlarından birisi oldu.

The newlyweds’ first dance was to “Iris” by The Goo Goo Dolls.

yeni evlilerin ilk dansı goo goo dolls!un "iris" şarkısıyla oldu.

"It's my favourite song in the world," Lavigne explained. "it's just a pretty ballad."

"bu benim dünya üzerindeki en favori parçam" lavigne açıkladı "çok şiirsel bir öykü"

Lavigne, Whibley were friends for several years before they started dating in early 2004. Whibley proposed to Lavigne during her European tour last June and both sold their Toronto homes to move in to a luxury home in Bel Air.

lavigne, whibley 2004 ün başlarında çıkmadan önce arkadaşlardı. whibley lavigne'e geçen sezon ki avrupa turunda evlenme teklifi etti ve ikiside torontodaki evlerini satıp bel air'da lüks bir eve taşındılar

It’s the first marriage for both.

ikisininde ilk evlilikleriydi.

Lavigne said the couple is putting honeymoon plans on hold to spend time with their families. And she denied rumours that she is pregnant.

lavigne balayına çıkmayı planladıklarını ve aileleriyle zaman geçirmek istediklerini söyledi. ve hamile olduğu söylentilerini yalanladı.
» ßênnuR «
Admin
Admin
» ßênnuR «

Kadın Mesaj Sayısı : 451
Nerdensin ? : ΑvяίL'ιи кαLьίиDэи
Lakap ? : ϟαи ϟαи,NυяэϜϟαѝ,βєηηυя
Ruh Halin ? : Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Bilgipkfl2ey5
Rep : 100000000000000000000000000000000000000000000000000

Karekterin
Çalışkanlık:
Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Left_bar_bleue100/100Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Avril Düğün Hakkında Konuşuyor   Avril Düğün Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Ağus. 15, 2008 1:08 am

Teşkrler tatlım ,ama keşke hepsi Türkçe olsaydı:P
https://avrilfanturkey.yetkinforum.com
*PelinciMerve*
Modetratör
Modetratör
*PelinciMerve*

Kadın Mesaj Sayısı : 247
Nerdensin ? : ♥AvRiLiMin KaLbiNdeN♥
Lakap ? : Merviş
Ruh Halin ? : Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Bilgikpzc2pi7
Rep : 9000000000

Karekterin
Çalışkanlık:
Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Left_bar_bleue80/100Avril Düğün Hakkında Konuşuyor Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Avril Düğün Hakkında Konuşuyor   Avril Düğün Hakkında Konuşuyor EmptyPtsi Ekim 27, 2008 12:36 pm

Avrilın Düğünü Çokdan Oldu Çöp!=)
http://www.gruphepsifan2.flumma.net

Avril Düğün Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-